طرح ها و تعرفه ها

 

دوست عزیز؛

امکان استفاده از اینترنت وای‌فای رایگان در تمامی «نقاط تحت پوشش » وایمو میسر است. در صورت نیاز به اتصال بیشتر از آنچه که در بخش «اینترنت رایگان» تعریف شده است می‌توانید با «ثبت‌ نام» در شبکه‌ی وایمو ضمن ایجاد یک حساب کاربری منحصر به فرد، با افزایش اعتبار ريالی آن و انتخاب طرح مناسب، هزینه‌های اینترنتی خود را به خوبی مدیریت نمایید.

 

 

با طر‌های اشتراکی وایمو بیشتر آشنا شوید :

  • طرح تشویقی : کاربران بعد از ثبت نام در شبکه‌ی وایمو می‌توانند یک ساعت اینترنت رایگان، بدون محدودیت در دانلود را در سراسر شبکه‌ی وای‌فای عمومی مبین‌نت تجربه نمایند.

  • طرح  حجمی : برای آن گروه از مشترکینی ایجاد شده است که می خواهند زمان زیادی را در اینترنت بگذرانند و نیاز به دانلود حجم بالایی از اطلاعات ندارند.
  • طرح  زمانی : برای آن گروه از مشترکینی ایجـاد شده است که می‌خواهند حجم بالایی از اطلاعات را در زمانی معین دانلود نمایند.

 

WiMo-Price1

 

 

 

کدام طرح بهتر است؟ 

 

در طرح زمانی محدودیتی برای دانلود وجود ندارد، به طور نمونه کاربران می‌توانند در یک ساعت یک فیلم با حجم 5گیگ دانلود نمایند و تنها تومان از اعتبار ریالی‌شان کسر شود. در این طرح به ازای هر ثانیه از اتصال به اینترنت وایمو، چه از آن استفاده شود چه استفاده‌ایوجود نداشته باشد از اعتبار ریالی کاربر کاسته می‌شود به همین دلیل این طرح به مشترکین پرمصرف مثل افرادی که تمایل زیادی به بازی‌های اینترنتی دارند و یا به صورت آنلاین فیلم مشاهده می‌کنند، پیشنهاد می‌شود. حال اگر شما در گروه این افراد قرار ندارید، انتخاب طرح حجمی صرفه اقتصادی بیشتری را برایتان به ارمغان می‌آورد.

در طرح حجمی محدودیت زمانی برای اتصال به اینترنت وجود ندارد و از تاریخ آخرین خرید اینترنتی تا یک سال بعد در هر زمان دلخواهی می‌توان از آن استفاده نمود. از دیگر مزایای این طرح امکان اتصال همزمان سه دستگاه(وای‌فای دار) با یک نام کاربری و رمزعبور است. در این طرح حتی اگر به اینترنت وایمو متصل باشید اما از آن استفاده‌ای نداشته باشید از اعتبار ریالی‌تان کسر نخواهد شد و صرفا در صورت استفاده از اینترنت به ازای هر مگابایت حجم مصرفی 29 ریال از اعتبار ريالی‌تان کاسته می‌شود.

 

 

راهنمای تغییر طرح

پس از ثبت نام، به طور پیش‌فرض طرح تشویقی برای کاربران فعال است، پس از آن می‌توان در بخش «حساب من» سایت، با نام کاربری و رمزعبورتان  وارد شوید. وایم از شما می‌خواهد قبل از اولین خرید اینترنتی طرح اشتراکی‌تان را انتخاب نمایید. بعد از آن در هر لحظه می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی «تغییر طرح اشتراکی» از منوی کناری صفحه‌ی «حساب من» متناسب با نیاز طرح دلخواه را انتخاب نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.