شبکه WiMo در الکامپ 18 معرفی شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران: ناصر اصفهانی مدیر عامل مبین نت در خصوص WiMo گفت: نخستین شبکه اینترنت پرسرعت و بی سیم محلی رایگان تحت عنوان WiMo به طور آزمایشی در چند نقطه تهران راه اندازی شده و توسعه آن به طور جدی در حال پیگیری است.

 

 این خدمت برای نخستین بار در این نمایشگاه به‌طور گسترده توسط مبین‌نت به عموم معرفی شد و هر روز چندین نفر از کارکنان مبین‌نت در غرفه‌ای اختصاصی، اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی برای معرفی و آموزش شیوه‌ی کارکرد آن و ثبت‌نام از علاقه‌مندان نمودند.

 

 

 

وی ادامه داد: در حال حاضر در نقاط مختلفی از جمله سینماها، مراکز خرید، فرهنگسراها، سرای محله ها، کتابخانه ها، بانک ها، دفاتر خدمات الکترونیک و مترو سرویس اینترنت بی سیم محلی مبین نت اعطا می شود.

 

وی خاطر نشان کرد: مبین نت در حال حاضر بالغ بر 130 شهر را پوشش داده و تعداد 360 هزار نفر مشترک فعال دارد که البته تعداد دیگری مشترک غیر فعال نیز دارد که باید به ترویج جذب بازار شوند.

 

 

لینک خبر: http://www.yjc.ir/fa/news/4192704

 

Print Friendly

به اشتراک بذارید ...

اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در google اشتراک گذاری در خوشمزه اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در دیگ اشتراک گذاری در دیگ اشتراک گذاری در گودر ایمیل کردن این مطلب ارسال ایمیل به دوستان در Gmail

تعداد بازدیدها: 4795

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.