قوانین و مقررات استفاده از WiMo

تعاریف:

  • WiMo: شبکه‌ی اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی مبتنی بر فناوری Wi-Fi با پوشش گسترده
  •  شرکت: شرکت ارتباطات مبین نت، ارائه دهنده خدمت اینترنت پرسرعت بی سیم با فناوری WiMAX
  • مشترک: استفاده کننده از خدمت اینترنت WiMo شرکت ارتباطات مبین نت
  • شبکه: بسترهای ارتباطی مهیا شده توسط شرکت ارتباطات مبین نت از نقطه انتهایی سمت مشترک تا هسته مرکزی شرکت که از آنجا مشترک به زیرساخت های ارتباطی کشور و دنیا متصل است.

 

تعهدات مشترک؛

مشترک متعهد می‌شود در طول مدت اشتراک و استفاده از خدمات وایمو و پهنای باند اختصاص یافته، ضمن احترام به موازین و شئونات اخلاقی و اسلامی، کلیه‌ی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران مرتبط با خدمات ارایه شده و دستورالعمل‌هایی را که از سوی مراجع ذی‌ربط صادر و ابلاغ شده است، به‌طور کامل رعایت نماید.

مشترک موظف است در حیطه‌ی امکانات و اختیارات خود به حفظ امنیت شبکه و جلوگیری از اقداماتی نظیر انتشار ویروس و برنامه‌های مخرب در شبکه، هک کردن سایت‌ها و پایگاه‌های اطلاعاتی، تهدید، آزار، ایجاد مزاحمت، فعالیت‌های غیرمجاز و غیرقانونی و امثالهم توجه ویژه داشته باشد. مسئولیت محتوای کلیه‌ی نامه‌ها، پرونده‌های الکترونیکی و داده‌های ارسالی و دریافتی بر عهده‌ی مشترک است و هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص محتوا و داده‌های مبادله شده از طریق پهنای باند متوجه شرکت ارتباطات مبین‌نت نخواهد بود.

بدیهی است مبین‌نت مختار خواهد بود در صورت مشاهده‌ی هرگونه بی‌توجهی و کوتاهی در رعایت موارد فوق از جانب مشترک، از ارایه‌ی خدمات به ایشان بدون پرداخت هیچ خسارتی تا زمان برطرف شدن مورد تخلف جلوگیری کند. لازم به توضیح است، مشترک مسئول بروز هر گونه خسارتی که از تخلف و عدم رعایت مشترک از مفاد این تعهدنامه  به شرکت ارتباطات مبین‌نت وارد شود، خواهد بود.

نام کاربری و رمز عبور تعیین شده توسط مبین‌نت، مختص مشترک بوده و باید کاملاً توسط وی محرمانه تلقی شود و از انتقال آن به غیر خودداری نماید. در صورت بروز هرگونه سوءاستفاده از نام کاربری و رمز عبور توسط اشخاص ثالث، لازم است مشترک فوراً موضوع را به شرکت ارتباطات مبین‌نت اطلاع دهد. مشترک متعهد می‌شود پس از دریافت رمز عبور، نسبت به تغییر آن اقدام نماید. در هر حال، مسئولیت هرگونه سوءاستفاده از خدمات ارایه‌شده بر عهده‌ی مشترک است.

خدمات ارایه‌شده صرفاً برای استفاده‌ی مشترک بوده و کلیه‌ی مسئولیت‌های اخلاقی و قانونی ناشی از استفاده از خدمات وایمو بر عهده‌ی مشترک است. در صورت اثبات خلاف آن، هیچ‌گونه مسئولیتی بر عهده‌ی شرکت ارتباطات مبین‌نت نخواهد بود. بر این اساس، فروش، اجاره و یا ارایه‌‌ی خدمات به شخص ثالث توسط مشترک به هر نحو تخلف محسوب می‌شود و در صورت وقوع موارد فوق بر این اساس، شرکت ارتباطات مبین‌نت اختیار دارد که ارایه‌ی خدمات را به‌طور یکطرفه قطع کند و با مشترک تسویه حساب نماید.

حفاظت از اطلاعات و امنیت حساب کاربری مشترک، بر عهده وی است.

 

هرگونه استفاده از خدمات WiMo، به معنای مطالعه و قبول قوانین و مقررات فوق الذکر می باشد.

Print Friendly

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.